Idealna ksiązka dla rodziców

Święta to czas, w którym intensywne myślenie o prezentach dla bliskich przybiera formę obsesji, z którą trzeba się zmierzyć, wybierając najlepsze z dostępnych opcji. Zależy nam na tym, aby sprezentować bliskim coś, co faktycznie będzie wiązało się z pozytywnym odbiorem. Prezent na święta dla rodziców (https://www.taniaksiazka.pl/prezenty/najlepsze-prezenty-dla-rodzicow-na-swieta) w postaci książki, która niejednokrotnie będzie źródłem niekontrolowanych wybuchów śmiechu to coś, co warto wziąć pod uwagę.

Mistrzyni słowa autorką książek

Katarzyna Nosowska jest artystką, której absolutnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Na przestrzeni lat dowiodła, że jest jedną z najlepszych autorek tekstów i wokalistek, które na stałe zapisały się w historii wybitnej polskiej muzyki. Doskonałe pióro artystki po wielu latach zaowocowało książką lekką, aczkolwiek niebanalną. Książką, w której precyzja słowa i spostrzeżeń wywołują uśmiech, a jednocześnie zmuszają do głębszej refleksji.Dlaczego może okazać się świetnym wyborem na prezent?

A ja żem im…

Książka Katarzyny Nosowskiej “A ja żem im powiedziała” to cykl kilkudziesięciu opowiadań, które są efektem ubocznym bystrych spostrzeżeń autorki na temat otaczających każdego z nas spraw. To książka pełna fantastycznego poczucia humoru, a także gorzkiej prawdy dotyczącej kondycji społeczeństwa. Nie sposób odmówić Nosowskiej lekkiego pióra. Nie sposób jej jednak również odmówić tego, że doskonale dostrzega sprawy, które przez innych są bagatelizowane lub po prostu niezauważane. W sposób lekko prześmiewczy podchodzi do kwestii, które niekoniecznie są zabawne. To dzieło niezwykłe z wielu względów, a dla osób o podobnej wrażliwości będzie źródłem niemałej rozrywki. Cała jednak książka jest zbiorem momentami przezabawnych cytatów z potencjałem na świetny aforyzm. Podczas czytania nie sposób się nie uśmiechnąć. Być może nawet sięgnąć po notes w celu zapisania poszczególnych fragmentów. Nosowska to doskonały pomysł na prezent dla ukochanych rodziców, którzy z pewnością mieli do czynienia z twórczością artystki w pierwotnej odsłonie.

Tagged ,